Anasayfa Biz Kimiz? Haberler Basın Bülteni Yorum Yaz Fotoğraflar Pratik Bilgiler İletişim
 FOTOĞRAF ÜCRETSİZ, ÇAM
 FİDANI HEDİYE!
KÜRESEL ISINMAYA KARŞI!
Küresel ısınmaya karşı "Ayılar Haklı" kampanyamız sürüyor. Ayılar 27 Nisan-01 Mayıs 2011 tarihleri arasında Yapı-Endüstri Merkezi EKODÜNYA FUARI'nda olacak. Siz de ayılarla fotoğraf çektirin, çam fidanı hediyenizi alın.
AYILAR OKULUNUZA GELSİN
Sizde Ayıları okulunuza davet ederek çevre bilincinin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.
Davet için Tıklayınız
 
 
HABERLER
"BI FOTOGRAF ÇEKTIREBILIR MIYIZ AYI KARDES"
Ankara Magazin Nisan 2008
 

Ayılar Tevfik Fikret Lisesi'nde... Yanlis duymadiniz; sözünü ettigimiz ayılar doğal yasam alanlari buzullarin yok olma tehlikesine, dolayisiyla küresel isinma felaketine karsi S.O.S vermek üzere Tevfik Fikret Lisesi'ndeydiler. Ögrenciler "Ayılar Haklı" adi verilen sosyal sorumluluk kampanyasina çoskuyla katildilar. Canpa, ayilarla fotograf çektiren Tevfik Fikretlilere 400 fidan hediye etti.

Canpa Halkla Iliskiler Sorumlusu Melike Özcan "Ayılar Haklı"
kampanyasina gösterdigi ilgi nedeniyle Okul Müdürü Ayse Basçavusoglu adina 100 fidan bagisi yapildiğini gösteren Tema Vakfi Tesekkür Belges'ini kendilerine sundu.

Sunus konusmasinda, son yüzyilda bir trilyon varil petrol tüketildigine, orman varliklarinin yüzde 15 azaldigina dikkat çeken Özcan, tehlikenin büyüklügüne isaret ederek '1970'ten bu yana eriyerek yok olan kutuplardaki buzul alaninin, Türkiye yüzöçümünün iki katina esit oldugunu' belirtti ve 'küresel iklim degisikliginin geri dönülmez noktalara ulasmasinin engellenebilmesi için hala sansimiz var' dedi.

Çağrı...
Küresel isinma felaketine karsi toplumu harekete geçmeye davet eden Melike Özcan, " Günlük aliskanliklarinizda yapacaginiz küçük degisikliklerle siz de çözümün bir parçasi olabilirsiniz, kampanyamiza katilarak ayilarla fotograf çektiren herkes için bir çam fidani bagisliyoruz ve herkesin kampanyamiza katilarak ayilarla fotograf çektirmesini bekliyoruz" dedi.

Okula kurulan standda ayilarla fotograf çektiren tüm ögrencilere, küresel isinmaya karsi neler yapabileceklerini anlatan brosürler, "Buzullar yoksa, dünyamiz da yok" rozetleri ve etiketleri dagitildi. Fidan bagis sertifikalarini almak için ögrenciler www.ayilarhakli.com sitesinden fotograflarini indirmeye basladilar.

Siz de aynı adrese tiklayarak ayılari okulunuza davet edebilir, çevre bilincinin gelismesine katkida bulunabilirsiniz...

 
 
< Tüm Haberler
 
 
Ayılar Haklı
 
Kuğulupark etkinliğimizden...
ODTU ilköğretim etkinliğimizden...
Tevfik Fikret Lisesi etkinliğimizden...
BM Gençlik Günü etkinliğimizden....
Bolu Koru Otel etkinliğimizden...
İstanbul 2011 Yapı Fuarı etkinliğimizden...
  Bu etkinlik Canpa İzolasyon tarafından gerçekleştirilmektedir. Sitedeki tüm fotoğrafların yayın hakkı Canpa Ltd.Şti ye aittir.
Copyright © 2009
canpa.com.tr