Anasayfa Biz Kimiz? Haberler Basın Bülteni Yorum Yaz Fotoğraflar Pratik Bilgiler İletişim
 FOTOĞRAF ÜCRETSİZ, ÇAM
 FİDANI HEDİYE!
KÜRESEL ISINMAYA KARŞI!
Küresel ısınmaya karşı "Ayılar Haklı" kampanyamız sürüyor. Ayılar 27 Nisan-01 Mayıs 2011 tarihleri arasında Yapı-Endüstri Merkezi EKODÜNYA FUARI'nda olacak. Siz de ayılarla fotoğraf çektirin, çam fidanı hediyenizi alın.
AYILAR OKULUNUZA GELSİN
Sizde Ayıları okulunuza davet ederek çevre bilincinin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.
Davet için Tıklayınız
 
 
HABERLER
10. KAVAKLIDEREM BAHAR SENLIGI COSKUYLA KUTLANDI
 
 

Kavakliderem olarak her yıl Dünya Çevre Günü'nü hatirlamak, hatirlatmak ve kutlamak amaciyla düzenledigimiz geleneksel Bahar Senligi'nin 10.sunu 1 Haziran 2008 Pazar günü her yil oldugu gibi Kugulu Park'ta kutladik. Çesitli sanat, ev yapimi yiyecek ve satis standlari, Alegria Oda Korosu, Gurup Esinti ve Bluesky adli müzik gruplari, çevre dostu STK'lar ve çok sayida izleyici ile neseli, coskulu ve zengin bir senlik yasandi. Küresel isinmaya dikkati çekmek üzere Canpa Izolasyon Sistemleri'nin sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirilmis olan Ayilar Hakli Kampanyasi'nin fotograf standi büyük ilgi çekti. Her yil organizasyona destek veren Çankaya Belediyesi'nin katkisi bu yil da büyük oldu.

Leo Organizasyon ile isbirligi içinde 30-31 Mayis ve 1 Haziran 2008 günlerinde düzenlenen Sokak Açik Sokaga Çik adli sokak festivalinin son gününün güzel bir havada ve genis bir katilimla kutlanmasi ayrica anlamli oldu. www.kavakliderem.org.tr


 
< Tüm Haberler
 
 
Ayılar Haklı
 
Kuğulupark etkinliğimizden...
ODTU ilköğretim etkinliğimizden...
Tevfik Fikret Lisesi etkinliğimizden...
BM Gençlik Günü etkinliğimizden....
Bolu Koru Otel etkinliğimizden...
İstanbul 2011 Yapı Fuarı etkinliğimizden...
  Bu etkinlik Canpa İzolasyon tarafından gerçekleştirilmektedir. Sitedeki tüm fotoğrafların yayın hakkı Canpa Ltd.Şti ye aittir.
Copyright © 2009
canpa.com.tr