Anasayfa Biz Kimiz? Haberler Basın Bülteni Yorum Yaz Fotoğraflar Pratik Bilgiler İletişim
 FOTOĞRAF ÜCRETSİZ, ÇAM
 FİDANI HEDİYE!
KÜRESEL ISINMAYA KARŞI!
Küresel ısınmaya karşı "Ayılar Haklı" kampanyamız sürüyor. Ayılar 27 Nisan-01 Mayıs 2011 tarihleri arasında Yapı-Endüstri Merkezi EKODÜNYA FUARI'nda olacak. Siz de ayılarla fotoğraf çektirin, çam fidanı hediyenizi alın.
AYILAR OKULUNUZA GELSİN
Sizde Ayıları okulunuza davet ederek çevre bilincinin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.
Davet için Tıklayınız
 
 
HABERLER
Küresel Isınmada Ayılar Haklı
15.08.2008
 

Küresel ısınmaya dikkat çekmek isteyen bir sirket "Karbon Sifir" için "Ayilar Hakli" kampanyasi baslatti.

Ankarali CANPA Sirketi küresel isinmaya dikkat çekmek amaciyla ilginç bir eyleme imza atti. Sirket, küresel isinmaya karsi "Ayilar Hakli" diyerek kutup ayilariyla fotograf çektirmek için vatandaslari 19 Mayis Gençlik Spor Merkezi'ne davet etti. Stada; kutup ayisi görmeye giden vatandaslar, kutup ayisi kostümü giyen iki mankenle karsilasinca saskinliklarini gizleyemedi. Vatandaslar gerçek kutup ayisi yerine, kostüm giyen mankenle fotograf çektirdi.

CANPA Sirketi sahibi Murat Özcan, küresel iklim degisikliginin geri dönülmez noktalara ulasmasinin engellenmesi amaciyla her bireyin ve her kurumun sorumluluk almasi gerektigine inandiklarini söyledi.

CANPA olarak bu sorumluluklarini yerine getirebilmek amaciyla böyle bir kampanya baslattiklarini belirten Özcan, sunlari kaydetti:

"Bu kampanyamizin adi 'Ayilar Hakli'. Bu kampanya ile orman varliklarinin artirilmasi ve karbon saliniminin azaltilmasini amaçliyoruz. Kampanyamizda özel tasarlanmis standimizda iki ayi manken, iki profesyonel fotografçi kampanyaya katilanlarin fotografini çekiyor. www.ayilarhakli.com sitemizden vatandaslar fotografini indiren herkesin ismine yazili çam Fidani Bagis Sertifikasi'ni adresine gönderiyoruz" diye konustu.

Buzulların olmadigi müddetçe dünyanin da olamayacagina dikkat çeken Özcan, küresel isinma felaketine karsi herkesi kampanyalarina dertsek vermeye davet etti.


 
< Tüm Haberler
 
 
Ayılar Haklı
 
Kuğulupark etkinliğimizden...
ODTU ilköğretim etkinliğimizden...
Tevfik Fikret Lisesi etkinliğimizden...
BM Gençlik Günü etkinliğimizden....
Bolu Koru Otel etkinliğimizden...
İstanbul 2011 Yapı Fuarı etkinliğimizden...
  Bu etkinlik Canpa İzolasyon tarafından gerçekleştirilmektedir. Sitedeki tüm fotoğrafların yayın hakkı Canpa Ltd.Şti ye aittir.
Copyright © 2009
canpa.com.tr