Anasayfa Biz Kimiz? Haberler Basın Bülteni Yorum Yaz Fotoğraflar Pratik Bilgiler İletişim
 FOTOĞRAF ÜCRETSİZ, ÇAM
 FİDANI HEDİYE!
KÜRESEL ISINMAYA KARŞI!
Küresel ısınmaya karşı "Ayılar Haklı" kampanyamız sürüyor. Ayılar 27 Nisan-01 Mayıs 2011 tarihleri arasında Yapı-Endüstri Merkezi EKODÜNYA FUARI'nda olacak. Siz de ayılarla fotoğraf çektirin, çam fidanı hediyenizi alın.
AYILAR OKULUNUZA GELSİN
Sizde Ayıları okulunuza davet ederek çevre bilincinin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.
Davet için Tıklayınız
 
 
HABERLER
TGRT HABER
Ankara, 21 Haziran 2008 13:01
 

Küresel isinmaya ayilardan anlamli tepki. Ortadogu Teknik Üniversitesi'nde temsili bir kutup ayisi, küresel felakete dikkat çekmek için sevenleriyle fotograf çektirdi. Kutup ayisinin ziyaretçilerine bir de hediyesi vardi.
kampanyalarina dertsek vermeye davet etti.

Bilim insanlari yillardir uyariyor. Ancak insanlik uyarilari dikkate alma konusunda tam istekli görünmüyor. Ve bugün, petrol tükeniyor, orman varliklari %15'e kadar azalma gösteriyor. Buzullar ise hizla erimeye baslarken yükselen deniz seviyeleri yasami tehdit ediyor. Son zamanlarda degisen iklimle birlikte dünyada en büyük sel felaketleri, kurakliklar ve çöllesme ayni anda yasanir durumda. Iste tüm bunlar olup biterken bu gördügünüz sevimli kutup ayisi, kendi yasamini kurtarmak için "bir seyler yapmali" diyor. Küresel isinma felaketine çare bir an evvel bulunmazsa, o ve diger kutup ayilari hatta ayi dünyasi yok olacak. Iste bu yüzden simdiden sevenleriyle fotograf çektirip, fidan hediye ediyor, kendisi ve arkadaslarinin yasamini kurtarmak için. TGRT Haber ekibi olarak çorbada bizimde tuzumuz olsun diyerek sevimli ayi ile bir fotograf çektirip, adimiza bir fidan diktirdik. Siz de küresel isinmayla kendi çapirnizda mücadele etmek isterseniz, bu kutup ayisi ODTÜ'de sizi bekliyor.


 
< Tüm Haberler
 
 
Ayılar Haklı
 
Kuğulupark etkinliğimizden...
ODTU ilköğretim etkinliğimizden...
Tevfik Fikret Lisesi etkinliğimizden...
BM Gençlik Günü etkinliğimizden....
Bolu Koru Otel etkinliğimizden...
İstanbul 2011 Yapı Fuarı etkinliğimizden...
  Bu etkinlik Canpa İzolasyon tarafından gerçekleştirilmektedir. Sitedeki tüm fotoğrafların yayın hakkı Canpa Ltd.Şti ye aittir.
Copyright © 2009
canpa.com.tr