Anasayfa Biz Kimiz? Haberler Basın Bülteni Yorum Yaz Fotoğraflar Pratik Bilgiler İletişim
 FOTOĞRAF ÜCRETSİZ, ÇAM
 FİDANI HEDİYE!
KÜRESEL ISINMAYA KARŞI!
Küresel ısınmaya karşı "Ayılar Haklı" kampanyamız sürüyor. Ayılar 27 Nisan-01 Mayıs 2011 tarihleri arasında Yapı-Endüstri Merkezi EKODÜNYA FUARI'nda olacak. Siz de ayılarla fotoğraf çektirin, çam fidanı hediyenizi alın.
AYILAR OKULUNUZA GELSİN
Sizde Ayıları okulunuza davet ederek çevre bilincinin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.
Davet için Tıklayınız
 
 
BASIN BÜLTENİ
 
Birlesmis Milletler Çevre Günü bülteni
18.08.2008
 

Küresel Isınma Felaketine karşı çözümün parçası olmalım...

 

Küresel Isınma Felaketine karşı çözümün parçası olmalım...
Fosil yakıtların sorumsuzca tüketilmesi ve orman alanlarının yok edilmesi sonucu dünyamızın karbon battaniyesi kalınlaşıyor, ateşi yükseliyor. Bilim insanlarına göre, “1970 yılından bu yana eriyerek yok olan buzul alanı, Türkiye yüzölçümünün iki katına eşit. Son 200 yıldaki en sıcak 10 yıl, son 20 yılda yaşandı. Son yüz yılda bir trilyon varil petrol tüketildi, orman varlıkları %15 azaldı. “Buzulların erimesi nedeniyle yükselen deniz seviyesi şimdiden yaşam alanlarını tehdit etmeye başladı. İklimler değişiyor, tarihin en büyük sel felaketleri, kuraklıklar ve çölleşme aynı zamanda yaşanıyor."

Küresel iklim değişikliğinin geri dönülmez noktalara ulaşmasının engellenebilmesi için her bireyin ve her kurumun sorumluluk alması gerektiğine inanıyoruz. Biz de bu toplumsal sorumluluğumuzu yerine getirmek amacıyla Canpa olarak bir kampanya uyguluyoruz. Adı “Ayılar Haklı” .  Bu kampanyayla karbon salımının azaltılması ve orman varlıklarının artırılmasına yönelik çevre bilincinin gelişmesine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Kampanyamızda, özel tasarlanmış standda, iki ayı manken, iki profesyonel fotoğrafçı kampanyaya katılanların fotoğraflarını çekiyor. www.ayilarhakli.com sitesinden fotoğrafını indiren herkesin ismine yazılı “Çam Fidanı Bağış Sertifikası’nı” adresine gönderiyoruz.

“Fotoğraf ücretsiz, Çam Fidanı Hediye”
Fotoğraf ücretsiz, Çam Fidanı Canpa’nın hediyesidir. Aynı zamanda kampanyamıza katılanlara “Buzullar yoksa, Dünyamız da yok” rozetleri, etiketler ve “günlük alışkanlıklarımızda yapacağımız küçük değişiklikler” önerileri içeren broşürler dağıtıyoruz. Bolu’da başlayan kampanyamız, daha sonra Ankara’da Tevfik Fikret Lisesi’de, Kuğulu Park’ta, ODTܒde devam etti. “Ayılar Haklı” Kampanyası Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye’de devam edecek. 


Tüm Bülteni okumak için tıklayın!
 
< Tüm Basın Bültenleri
 
 
Ayılar Haklı
 
Kuğulupark etkinliğimizden...
ODTU ilköğretim etkinliğimizden...
Tevfik Fikret Lisesi etkinliğimizden...
BM Gençlik Günü etkinliğimizden....
Bolu Koru Otel etkinliğimizden...
İstanbul 2011 Yapı Fuarı etkinliğimizden...
  Bu etkinlik Canpa İzolasyon tarafından gerçekleştirilmektedir. Sitedeki tüm fotoğrafların yayın hakkı Canpa Ltd.Şti ye aittir.
Copyright © 2009
canpa.com.tr