Anasayfa Biz Kimiz? Haberler Basın Bülteni Yorum Yaz Fotoğraflar Pratik Bilgiler İletişim
 FOTOĞRAF ÜCRETSİZ, ÇAM
 FİDANI HEDİYE!
KÜRESEL ISINMAYA KARŞI!
Küresel ısınmaya karşı "Ayılar Haklı" kampanyamız sürüyor. Ayılar 27 Nisan-01 Mayıs 2011 tarihleri arasında Yapı-Endüstri Merkezi EKODÜNYA FUARI'nda olacak. Siz de ayılarla fotoğraf çektirin, çam fidanı hediyenizi alın.
AYILAR OKULUNUZA GELSİN
Sizde Ayıları okulunuza davet ederek çevre bilincinin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.
Davet için Tıklayınız
 
 
BASIN BÜLTENİ
 
Hacettepeliler “Ayılar Haklı” dedi
03 Aralık 2008
 
 

Küresel Isınma Felaketine karşı “AYILAR HAKLI” kampanyası başladı.

 

Ayılarla fotoğaf çektiren Hacettepelilere Canpa, 115 fidan hediye etti.

Hacettepe Üniversitesi İşletme Topluluğu’nun düzenlediği Pazarlama Konferansı’nda yaptığı konuşmada “Son yüz yılda bir trilyon varil petrol tüketildiğini, orman varlıklarının %15 azaldığına dikkat çeken, Canpa iletişim Direktörü Necdet Kara, tehlikenin büyüklüğüne işaret ederek ‘1970’ten bu yana eriyerek yok olan kutuplardaki buzul alanının Türkiye yüz ölçümünün iki katına eşit olduğunu’ belirterek ‘küresel iklim değişikliğinin geri dönülmez noktalara ulaşmasının engellenmesi için hâlâ şansımız var’ dedi.

Daha az karbon, daha fazla ağaç
Küresel ısınma felaketine karşı toplumu harekete geçmeye davet eden Kara, günlük alışkanlıklarınızda yapacağınız küçük değişikliklerle siz de çözümün parçası olabilirsiniz, kampanyam›za kat›larak ay›larla fotoğraf çektiren herkes için bir çam fidan› bağışlıyoruz ve herkesin kampanyamıza katılarak ayılarla fotoğraf çektirmesini bekliyoruz, dedi.

Kampanyamıza katılın, fidan bağışlayalım
Konferans salonunda kurulan standda gelerek ay›larla fotoğraf çektiren Hacettepelilere, küresel ısınmaya karşı neler yapabileceklerini anlatan broşürler, "Buzullar yoksa, Dünyamız da Yok" rozetleri ve etiketleri dağıtıldı.


 
< Tüm Basın Bültenleri
 
 
Ayılar Haklı
 
Kuğulupark etkinliğimizden...
ODTU ilköğretim etkinliğimizden...
Tevfik Fikret Lisesi etkinliğimizden...
BM Gençlik Günü etkinliğimizden....
Bolu Koru Otel etkinliğimizden...
İstanbul 2011 Yapı Fuarı etkinliğimizden...
  Bu etkinlik Canpa İzolasyon tarafından gerçekleştirilmektedir. Sitedeki tüm fotoğrafların yayın hakkı Canpa Ltd.Şti ye aittir.
Copyright © 2009
canpa.com.tr