Anasayfa Biz Kimiz? Haberler Basın Bülteni Yorum Yaz Fotoğraflar Pratik Bilgiler İletişim
 FOTOĞRAF ÜCRETSİZ, ÇAM
 FİDANI HEDİYE!
KÜRESEL ISINMAYA KARŞI!
Küresel ısınmaya karşı "Ayılar Haklı" kampanyamız sürüyor. Ayılar 27 Nisan-01 Mayıs 2011 tarihleri arasında Yapı-Endüstri Merkezi EKODÜNYA FUARI'nda olacak. Siz de ayılarla fotoğraf çektirin, çam fidanı hediyenizi alın.
AYILAR OKULUNUZA GELSİN
Sizde Ayıları okulunuza davet ederek çevre bilincinin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.
Davet için Tıklayınız
 
 
BASIN BÜLTENİ
 
ODTÜ
19.06.2008
 
 

“Ayılar Haklı”, ODTܒde

 

350 İnşaat Mühendisi öğrencisinin duayenlerle buluşacağı TİMOB 2008 etkinliğinde Ayılar “Küresel Isınma’ya” dikkat çekecek.

21 HAZİRAN 2008 CUMARTESİ günü Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nde başlayacak olan İnşaat Mühendisliği Öğrencileri Buluşması (TİMOB’08) etkinliğinin açılışı 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel tarafından yapılacak. “Sınır Tanımayan Türk Müteahhitliği” panelinin açılış konuşmasını ise Türk Müteahhitler Birliği Başkanı Erdal Eren gerçekleştirecek.

İnşaat sektörünün ve akademik alanın en başarılı isimleriyle ODTܒde biraraya gelecek 350 öğrenci “Ayılar Haklı” diyerek, küresel ısınmaya dikkat çekecekler. Kutup ayılarıyla fotoğraf çektiren herkes için, Canpa İzolasyon bir çam fidanı hediye edecek.

Buzullar Yoksa, Dünyamız da Yok!
Fosil yakıtların sorumsuzca tüketilmesi ve orman varlıklarımızın azalması sonucunda ateşi yükselen dünyamız için Kutup Ayıları “Buzullar Yoksa, Dünyamız da Yok” diyerek, “küresel ısınmanın geri dönülmez noktalara ulaşmadan engellemesi için herkesi çözümün bir parçası olmak üzere göreve çağıracak”.

Fotoğraf Ücretsiz, Çam Fidanı Hediye...
“Ayılar Haklı” sosyal sorumluluk kampanyasıyla, küresel ısınmanın nedenlerine dikkat çeken broşürler, rozetler ve etiketler dağıtarak çevre bilincine katkı yapmaya çalışan, Canpa İzolasyon, ayılarla fotoğraf çektiren herkes için “TEMA Vakfı’ndan” çam fidanı hediye ederek orman varlıklarımıza katkıda bulunuyor. Fotoğraf çekimi ücretsiz, Çam Fidanı hediye... yapmanız gereken tek şey ayılarla çektirdiğiniz fotoğrafı www.ayilarhakli.com adresinden indirmek, o kadar.

Daha önce Bolu’da, Ankara’da Kuğulu Park ve Tevfik Fikret Lisesi’nde gerçekleştirilen “Ayılar Haklı” kampanyası İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin her yöresinde devam edecek.

Necdet Kara
0532 434 20 46
19 Haziran 2008


 
< Tüm Basın Bültenleri
 
 
Ayılar Haklı
 
Kuğulupark etkinliğimizden...
ODTU ilköğretim etkinliğimizden...
Tevfik Fikret Lisesi etkinliğimizden...
BM Gençlik Günü etkinliğimizden....
Bolu Koru Otel etkinliğimizden...
İstanbul 2011 Yapı Fuarı etkinliğimizden...
  Bu etkinlik Canpa İzolasyon tarafından gerçekleştirilmektedir. Sitedeki tüm fotoğrafların yayın hakkı Canpa Ltd.Şti ye aittir.
Copyright © 2009
canpa.com.tr