Anasayfa Biz Kimiz? Haberler Basın Bülteni Yorum Yaz Fotoğraflar Pratik Bilgiler İletişim
 FOTOĞRAF ÜCRETSİZ, ÇAM
 FİDANI HEDİYE!
KÜRESEL ISINMAYA KARŞI!
Küresel ısınmaya karşı "Ayılar Haklı" kampanyamız sürüyor. Ayılar 27 Nisan-01 Mayıs 2011 tarihleri arasında Yapı-Endüstri Merkezi EKODÜNYA FUARI'nda olacak. Siz de ayılarla fotoğraf çektirin, çam fidanı hediyenizi alın.
AYILAR OKULUNUZA GELSİN
Sizde Ayıları okulunuza davet ederek çevre bilincinin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.
Davet için Tıklayınız
 
 
BASIN BÜLTENİ
 
Tevfik Fikret Lisesi basın bülteni
20.03.2008
 
 

Çankaya Belediye Başkanı Muzaffer Eryılmaz “Ayılar Haklı” dedi.

 

Tevfik Fikret Lisesi öğrencileri "Ayılar Haklı" kampanyasına katıldı.

Ayılarla fotoğraf çektiren Tevfik Fikretlilere
Canpa, 400 fidan hediye etti.

Canpa Halkla İlişkiler Sorumlusu Melike Özcan "Ayılar Haklı" kampanyasına gösterdiği ilgi nedeniyle Okul Müdürü Ayşe Başçavuşoğlu adına 100 fidan bağışı yapıldığını gösteren Tema Vakfı Teşekkür Belgesi’ni kendilerine sundu.

Sunuş konuşmasında “Son yüz yılda bir trilyon varil petrol tüketildiğini, orman varlıklarının %15 azaldığına dikkat çeken, Özcan, tehlikenin büyüklüğüne işaret ederek ‘1970’ten bu yana eriyerek yok olan kutuplardaki buzul alanının Türkiye yüz ölçümünün iki katına eşit olduğunu’ belirterek ‘küresel iklim değişikliğinin geri dönülmez noktalara ulaşmasının engellenmesi için hâlâ şansımız var’ dedi.

Kampanyamıza katılın, fidan bağışlayalım.
Küresel ısınma felaketine karşı toplumu harekete geçmeye davet eden Melike Özcan, günlük alışkanlıklarınızda yapacağınız küçük değişikliklerle siz de çözümün parçası olabilirsiniz, kampanyamıza katılarak ayılarla fotoğraf çektiren herkes için bir çam fidanı bağışlıyoruz ve herkesin kampanyamıza katılarak ayılarla fotoğraf çektirmesini bekliyoruz, dedi.

Okula kurulan standda ayılarla fotoğraf çektiren tüm öğrencilere, küresel ısınmaya karşı neler yapabileceklerini anlatan broşürler, "Buzullar yoksa, Dünyamız da Yok" rozetleri ve etiketleri dağıtıldı. Fidan bağış sertifikalarını almak için öğrenciler www.ayilarhakli.com sitesinden fotoğraflarını indirmeye başladılar.

Fotoğraflar ve basın bülteni www.ayilarhakli.com sitesi Basın Bülteni menüsünden indirilebilir. Bilgi için Canpa İletişim Direktörü: Necdet Kara 0532 434 20 46
22 Mart 2008 Ankara


 
< Tüm Basın Bültenleri
 
 
Ayılar Haklı
 
Kuğulupark etkinliğimizden...
ODTU ilköğretim etkinliğimizden...
Tevfik Fikret Lisesi etkinliğimizden...
BM Gençlik Günü etkinliğimizden....
Bolu Koru Otel etkinliğimizden...
İstanbul 2011 Yapı Fuarı etkinliğimizden...
  Bu etkinlik Canpa İzolasyon tarafından gerçekleştirilmektedir. Sitedeki tüm fotoğrafların yayın hakkı Canpa Ltd.Şti ye aittir.
Copyright © 2009
canpa.com.tr